Reakce pana Radima Hrehy

Zdravím pane Krafte,

obdržel jsem elektronickou podobu Vašeho aktuálního ekomagazínu. Bohužel musím konstatovat, že jeho PR hodnota, či PR efekt, nedoznaly vyšší úrovně. Je to můj subjektivní názor stejně, jako Vaše kritéria tzv. slušných lidí. Nicméně ve vyšších patrech PR vždy platilo, že každý autor se musí vyvarovat veřejně publikovaných fabulací. Jinak ztrácí přesvědčivost a důvěryhodnost. Vaše charakteristika mojí reakce na veřejně publikovaný názor pana Ptáčka, by neztratila nic z uvedených atributů, vyhnula-li by se neověřené a co hlavní – realitě odporující informaci o tom, že jsem členem OS Zdravý Mníšek.  Věřím, že vzhledem k vzájemné úrovni našeho poznání, Vás nijak nepřekvapí fakt, že členem zmíněného OS nejsem a ani za něj nehodlám kandidovat ve volbách do městského zastupitelstva.

Nicméně, OS Zdravý Mníšek jste zřejmě nahrál pozitivní body, protože mnozí mníšečtí intelektuálové mi zaslali, či tlumočili souhlasná stanoviska spojené s výše zmíněnou reakcí. Proto po Vás nežádám, abyste v nejbližším vydání „Čisté cesty,“ (Předpokládám, že distribuce proběhne těsně před komunálními volbami) citovaný zavádějící údaj, uvedl na pravou míru.

A co se týče subjektivních pohledů na demokracii. Jistě se shodneme na tom, že demokracie je především veřejná diskuse. Každý z aktérů veřejné diskuse musí počítat s reakcí jiného autora. Pokud některý z nich má „dojem,“ že byl jiným bezdůvodně napaden, resp. „uražen,“ může využít žalobu na ochranu osobnosti u přísl. soudu.

Jinými slovy Váš názor respektuji, plně ho chápu, avšak přesto jsem přesvědčen, že pan Ptáček vzhledem ke své glose není zcela slušný člověk, kterému nejsou cizí prvky demagogie a maloměšťáctví.
 
S pozdravem,

Radim Hreha
 
 
 
 
 
 
 
facebook
twitter
google+
 

Aktuality


 
 
Reklama:   batohy Dakine   |   poznávací zájezdy   |   masáže   |   autobusová doprava   |   palety   |   koberce Milliken   |   rolety   |   překlady