19.12.2013 21:01:48 ing.Milan Dvořák
Velevážené Občanské sdružení s údivem tady sleduji Vaše snažení o ZDRAVÝ MNÍŠEK.. A ptám se.. Co areál KOVOHUTÍ ??? Ten Vám na srdci neleží? Stačí občas vykouknout z oken a vidět, co všechno se táhne z komínu ( a nejen komínu ) zmíněného areálu.. To Vám vážně nevadí ?????
31.07.2013 11:37:38 Radim Hreha
Naopak, občanské sdružení za zdravý Mníšek je důkazem toho, že Mníšek pod Brdy je městem s vyspělými a odpovědnými občany, kteří nejsou stádem nespecifikovatelných zvířat, za jaké je někteří volení zástupci občanů v období mezi volbami možná považují.
31.07.2013 11:37:02 Radim Hreha
Dokonce je staví samotné proti sobě, když se najednou integruje do blíže nespecifikované množiny tzv. mníšeckých občanů, kteří prohlašují, že nejsou ovladatelní a že nejraději tancují sami: „Nejsme tak ovladatelní, jak byste si přál. Nebudeme tancovat, jak Vy budete pískat. Ba co víc, nebudeme přispívat na Vaši předvolební kampaň! Ani Vašeho sdružení.“ Zejména poslední dvě věty jsou jakýmsi duševním striptýzem autora, jenž se ukotvil v osamocené pozici kůlu v plotě. Anonymnímu autorovi totiž nedošlo, že přesvědčivější propagaci si členové OS a obyvatelé Mníšku, kterým záleží na zdravém životním prostředí jejich domova, skutečně nemohou přát. I proto je závěrečné přání autora ve smyslu: „Takové sdružení v Mníšku pod Brdy skutečně nepotřebujeme,“ nedůvodné a nepodložené.
31.07.2013 11:35:43 Radim Hreha
První co mě napadlo, po obdržení anonymního letáku nazvaného Zdravý Mníšku, plaťte!, byla domněnka, že zastupitel JUDr. Miroslav Vilimovský si zaplatil sofistikovanou PR kampaň. Forma kultivovaného avšak evidentně nedůvodného znevážení osobnosti totiž patří k vyšším formám PR, které mají oslovit cílovou skupinu samostatně myslících občanů se záměrem zvýšit sympatie rádoby pranýřované osoby. Po přečtení několika řádků jsem však zjistil, že tomu tak není. Totožnost autora je neznámá, nicméně z jeho produktu je zřejmé, že se jedná o člověka s macešským vztahem k demokracii, zastupitelské zejména. Ostatně posuďte sami: Hodnocení autorova znevažování referenda a jeho iniciátora – občanského sdružení Za zdravý Mníšek po stránce právní ponechám na členy samotného OS. Nicméně autor se pokouší znevážit všechny občany, kteří se referenda účastnili.
15.06.2013 21:29:07 Pavel Jeřábek
Paní Veroniko - zatím se nestěhujte. Za chvíli budou komunální volby a třeba se splní sen několika současných politiků z Rady a zastupitelstva, že Zdravému Mníšku jde o radnici a ne o zdravé prostředí Mníšku a někteří ze ZM nakonec do voleb půjdou, protože se pokusí změnit třeba to přehlížení lidí apod., jak píšete. No a ten tiskopis - snad některým zastupitelům konečně došlo s kým se radnice spojila. A když chcete jít jinam - kam? myslíte, že je to jinde lepší? Předevčírem mi volali z jedné malinké oobce co mají dělat, protože jim tam chtějí postavit šílenou provozovnu a jejich radnice je celá nadržená, protože investor slíbil roční příspěvek do kasy. A je to stejné jako tady - několik lidí se snaží aby se stavba redukovala do přijatelné míry, příznivci z nich dělají blbce a zbytek mlčí. Běžný kolorit četných obcí nejen v ČR.
13.06.2013 15:57:15 Veronika B.
Hezky den vsem. To, co se nazyva Informacni magazin a nasla jsem to ve schrance - je to, s prominutim, k zbliti! Bydlim tady teprve dva roky a uz jsem se nekolikrat presvedcila, ze spravu mesta nezajima, co chteji obcane, komunikace je podivna a populismus vladne. Sla jsem sem jako nekam, kde bude zdrave a krasne prostredi pro me a moje deti. A ted nechapu, kam jsem to prisla. Jsem znechucena a mam sto chuti zabalit kufry a hledat misto, kde mi nikdo nebude za.irat vzduch. Jako prevlekat ignoraci mistnich lidi za zodpovedne rozhodnuti?? ... No, hlavne, ze mame nove preskladane kostky na namesti, to je hlavni!
12.06.2013 08:53:16 správce
Pane Jeřábku, chybku a překlepy jsem opravil, ale na úpravu fóra, která by umožňovala autorům opravu již odeslaných příspěvků, momentálně nemám k dispozici dost času. Ale pokusím se to vést v patrnosti.
11.06.2013 23:41:53 Pavel Jeřábek
Taky jsem namastil překlepů, až to není hezké. Pro správce - dejte nám možnost vrátit se do příspěvku a opravit to, co jsme před odkliknutím neviděli.
11.06.2013 23:37:54 Pavel Jeřábek
Paní Merunková - ten občasník Vás tak nadzvedl, až jste tam si napsala hrubku. Ale ani se nedivím - ten informační ekomagazím je velmi slušná masáž lidí. Ale když jsou natolik líní, že k referendu nejdou a nebo to předem vzdají se slovy to nemá cenu hlasovat a táhnou do hospody, tak se nesmí nikdo divit, že teď budou potěšeni, když jim někdo napíše, že oni jsou ti nejlepší. Osobně jsem poprvé slyšel, že referendum je jen politický průzkum od jednoho zatupitele, který reprezentuje jednu silnou politickou stranu, kterou si lidi před dvaceti lety odzvonili klíči. Pokud na takové prognózy zas lidi slyší, tak tenkrát neměli slyšet. Demokracie není o tom, že sedím za pecí a kecám na náměstí. Ale, že když mám tu oficiální možnost, tak jdu svůj názor dát. A je v dané chvíli jedno zda dá + či -. Podstatné je přijít. Nepřijdu - lehce je moje pohodlí zneužitelné.
11.06.2013 21:50:07 A.Merunkova
Vážení, dnes se mi dostal do rukou ,,informační ekomagazin Čistou cestou", vydaný zřejmě firmou Purum.čtu tady že zdravý rozum zvítězil(o fiasku s referendem)! To je ale provokace!!!!! Výsledek byl těsný a kdyby byla dodržena hodina do 22:00, jako při volbách, nebyl by takový.Kdo určil čas od 14 do 20? Kdy jsou všichni v práci nebo na cestě domů? A co tedy teď, jaký ohled na tu téměř polovinu, která tu ten odpad nechce? Celá záležitost smrdí už teď!
Přidat příspěvek
facebook
twitter
google+
 

Aktuality


 
 
Reklama:   batohy Dakine   |   poznávací zájezdy   |   masáže   |   autobusová doprava   |   palety   |   koberce Milliken   |   rolety   |   překlady